قوانین و مقررات

کاربر گرامی،
براي عضویت در این سامانه، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه بفرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این سامانه، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد.

قوانین سایت املاک مال و ملک

  1. مال و ملک، سامانه تخصصی در زمینه املاک است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند.
  2. هر کاربر تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی محدود و یا حذف خواهد شد.
  3. کاربران می توانند با ارسال پیام به پست الکترونیکی مال و ملک، شکایات خود را نسبت به انتشار آگهی های غیر مرتبط و یا مطالب غیر تخصصی به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند.
  4. در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به نویسنده، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.
  5. در این وب سایت، ثبت کننده اطلاعات، شخصا مالک مطالب ارائه شده محسوب می شود و این سایت نسبت به اطلاعات ارائه شده هیچگونه مسئولیتی را به عهده نخواهد گرفت
  6. آگهی های ثبت شده از سوی کاربران، ابتدا توسط تیم املاک مال و ملک تائید و سپس نمایش داده خواهد شد.
  7. تمامی تماسهای الکترونیک با سایت املاک مال و ملک بصورت محرمانه نزد مدیریت وب سایت ثبت میگردد و هرگونه تهدید و اقدام به هک یا آسیب رساندن به وب سایت و کاربران آن، پیگرد قانونی خواهد داشت و منجر به بسته شدن حساب کاربری خاطیان خواهد گردید.
  8. درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.
  9. هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت املاک مال و ملک بدون اخذ مجوز کتبی غیر مجاز و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی را در پی خواهد داشت.
  10. این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خودر ا مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.

45 تجاری

600 میلیون تومان ، 60 میلیون تومان ماهیانه

برای اجاره
0
1 روز پیش اصفهان چهارباغ بالا

121 آپارتمان

6.78 میلیارد تومان

برای فروش
3
1
5
1 روز پیش اصفهان مقداد( آتش )

118 آپارتمان

11.50 میلیارد تومان

برای فروش
2
1
0
3 روز پیش اصفهان میر
×